Staff

Editor-in-Chief – Clara Mizock

Managing Editors – Maya Ng-Yu, Evie Berg

Layout Editors – Micah Heller, Stella Ranelletti, Sophia Kiang, Nicole Lyons

Business Managers – Adeline Praskins, Anabel Fredman, Julia Buckey

News Editors – Anuka Mohanpuhr, Isabella Ingersoll
Opinion Editors – Kira Norwood, Hannah Freedman
Features Editors – Mia Hernandez, Eleanor Langenthal
Entertainment Editors – Daniel Sarid, Cameron Amianda
Sports Editors – Ava Zlatchin, Eliot Mark

Web Editor – Jerome Paulos

Co-Copy Chiefs – Mara Halpern, Sylvia Barmack
Copy Editors – Grace Gomez, Cigan Valentine, Benton Shepherd, Siena Cohen-Parikh, Adrienne Mermin

Photo Editors – Nina Morasky, Sophie Rodriguez Bell
Illustration Editors – Elena Griedel, Gina Ledor

Faculty Adviser – Peter Rodrigues

Writers

Rachel Alper, Kavi Mookherjee Amodt, Naomi Birenbaum, Clara Brownstein, Oliva Chang, Hannah Cornejo, Zoe Creane, Vivian Dueker, Lev Gordon Feieraben, Raven Fonseca-Jensen, Auden Friedman, Jeremy Herpin, Emmett Howard, Mattias Hoz, Nate Kaplan, Gunner Lee, Anjuna Mascarenhas-Swan, Sofie Maxine Maurer, Mina Moreland, Haley Morrill, Yasmeen Obrien, Kai Page, Oliver Porter, Ayla Reading, Naomi Rubalcava-Levinthal, Max Sklar, Teoman Tezcan, Bennett Thompson, Arev Walker, Estella Zhou

Photographers

Sofia Brown, Maralina Caldas, Talia Cole, Laila Diaz, Lena Ostroy Harp, Andrew Huang, Mila King, Nicole Lyons, Estella Nakahara-Hemp, Isabella Nathan, Jonas Nykamp, Jerome Paulos, Genevieve Quinn, Mattias De Los Rios Rogers, Hazel Ross, Sophia Whyte

Illustrators

Alexandra Blair, Nathan Booth, Penelope Chambers, Sophie Devaney, Kathryn Greenblatt, Rioka Hayama, Ana Jacob, Jose Jaimeleynes, Melia Kenny, Macey Keung, Aaron Libenson, Nico Orgain, Yassin Salem, Jovit Tseng, Athena White-Allen, Sadie Winkelstein

Web Team

Simone Faulkner, Sofie Ledor, Talia McMahon, Ulysses Noe

Patrons & Sponsors

Harriet G. Price, Denise Kirsch, Susan Marcus & Ross Libenson, Rick & Becky Price, Claudia Plonski, Andrew Steckel & Elizabeth Ozol, Juan De Los Rios, Annika Rogers, Matt Barmack, and Charles Wolfram